2 hodnocení

AllNutrition BCAA Max Support

Hmotnost
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: AllNutrition
349 Kč 303,48 Kč bez DPH
Kategorie: Aminokyseliny
8dc74b4c3bf915f3ae56d3d35127b988BCAA Max Support i33276 d1200x1200
Tip

BCAA MAX SUPPORT
3750 MG BCAA V PORCI, 2:1:1, OBOHACENO TAURINEM A GLUTAMINEM
PROČ BCAA MAX SUPPORT?
BCAA MAX SUPPORT je komplex aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA v poměru 2:1:1 (l-leucin:l-valin:l-isoleucin), jejichž cílem je podpora organismu a to jak během tréninku, tak i po jeho skončení. BCAA Max Support je navíc posílen l-glutaminem a taurinem. ALLNUTRITION BCAA MAX SUPPORT je nepostradatelný před a po tréninku.
 1. ABSOLUTNÍ BESTSELLER! TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 2. VYSOCE KVALITNÍ AMINOKYSELINY BCAA V PRÁŠKU
 3. IDEÁLNÍ FORMULE
 4. JEDEN Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH DRUHŮ POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ
 5. TESTOVÁN PO CELÉM SVĚTĚ
 6. 11 CHUTNÝCH PŘÍCHUTÍ
 7. 3750 MG BCAA V PORCI
 8. SNIŽUJE SVALOVÝ KATABOLISMUS
 9. ZAJIŠŤUJE NEJLEPŠÍ MOŽNOU REGENERACI
 10. PODPORUJE SPALOVÁNÍ TUKŮ
 11. SNIŽUJE BOLESTI SVALŮ PO NÁMAZE
 12. PODPORUJE ORGANISMUS V PRŮBĚHU TRÉNINKU A PO NĚM
 13. PRO SPORTOVCE NA KAŽDÉ ÚROVNI
 14. POMÁHAJÍ PŘI REGENERACI PO TĚŽKÉM CVIČENÍ A NAMÁHAVÉ PRÁCI
BCAA MAX SUPPORT
může být cenným doplňkem stravy fyzicky aktivních osob, zejména špičkových sportovců. Nicméně opodstatněnost jejich zažívání závisí na několika faktorech, jako je složení těla cíl a typ použité diety, četnost a intenzita tréninkových jednotek. Čím nižší je hladina tuku v těle, tím hlubší kalorický deficit, menší zásoba sacharidů a čím tvrdší a častější tréninky, tím více předností můžete přinést zažívání BCAA MAX SUPPORT a tím větší dávky těchto aminokyselin je vhodné zažívat.
BCAA - co to je?
BCAA, neboli aminokyseliny s rozvětveným řetězcem patří mezi nejoblíbenější potravinové doplňky používané fyzicky aktivními lidmi. Je to proto, že jak každodenní praxe, tak výsledky vědeckého výzkumu potvrzují jejich příznivý vliv na všeobecně chápanou sportovní formu. Zkrácený název BCAA pochází z anglického termínu: branched chain amino acids, což lze přeložit jako "aminokyseliny s rozvětveným řetězcem". Zmíněný název vyplívá ze specifické struktury těchto sloučenin. K BCAA se řadíí: leucin, isoleucin a valin, které rovněž patří do skupiny esenciálních aminokyselin zvaných exogenní, tj. takové, které musí být dodávány s jídlem nebo ve formě doplňku, protože si je tělo samo nedokáže syntetizovat. BCAA se na rozdíl od jiných aminokyselin vytvářejících bílkoviny vyznačují svou chemickou strukturou, zejména přítomností rozvětveného alifatického postranního řetězce a skutečností, že se metabolizují nikoli v játrech, ale hlavně ve svalové tkáni.
Kdy a v jakých dávkách zažívat BCAA MAX SUPPORT?
Ideálním řešením pro aktivní osobu bude zažívání BCAA MAX SUPPORT před a po tréninku. Optimální dávka, která přináší očekávané účinky v našem organismu, je 7,5 g. Abychom získali komplet ochranných vlastností Allnutrition BCAA MAX SUPPORT je dobré jej zažívat na lačno nebo během dlouhého tréninku.
Naše BCAA neobsahuje žádné další přísady!
Často se stává, že produkty BCAA obsahují velmi velkou dávku barviva, který má za úkol zvýšit vizuální aspekt zažívání konkrétního produktu. ALLNUTRITION BCAA Max Support je 100% perfektního složení a lahodné chuti, není zde místo na přisypání dalšího produktu, který umožňuje získat barvu, která nemá nic společného s výrobkem. Na povrchu zůstává tenký bílý sediment, který je důkazem skutečné přítomnosti leucinu.
KDY BCAA MAX SUPPORT?
1 AŽ 2 PORCE (7,5G) DENNĚ. ROZPUSŤTE VE 150 ML VODY NEBO ŠŤÁVY
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: