2 hodnocení

AllNutrition Hero Pump 420g

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: AllNutrition
380 Kč

HERO PUMP
BALENÍ: 420 G , POČET PORCÍ: 30, CITRULIN MALÁT: 3500 MG, AAKG: 2500 MG,
PROČ ALLNUTRITION HERO PUMP?

  1. PŘÍPRAVEK ZVĚTŠUJÍCÍ VÝROBU OXIDU DUSNATÉHO
  2. ZVĚTŠUJE ODOLNOST A VÝKON ORGANISMU
  3. ZLEPŠUJE PŘÍRŮSTEK SUCHÉ SVALOVÉ HMOTY
  4. LEPŠÍ SATURACE A VÝŽIVA SVALOVÉ TKÁNĚ
  5. VYSOKÁ ANABOLICKÁ A ANTIKATABOLICKÁ AKTIVITA
  6. NEOBSAHUJE STIMULANTY
  7. 30 PORCÍ
ALLNUTRITION HERO PUMP je pokročilý předtréninkový přípravek založen na matrix citrulin malátu, AAKG a beta-alaninu. Dodatečně kreatin obsaženy v Hero Pump zvětšuje fyzický výkon v případě opakovaných, velmi intenzivních fyzických cvičení. Přípravek obsahuje následující složky:

Citrulin malát (anglicky citrulline malate), je kombinace neproteinové aminokyseliny – citrulinu a kyseliny jablečné v jedné molekule. Citrulin, i když nepůsobí přírůst svalů, plní důležitou biologickou úlohu zúčastňujíc se močovinového cyklu, kde v průběhu metabolických přeměn umožňuje neutralizaci toxického amoniaku. Zas kyselina jablečná, a přesně její ionizovaná verze zúčastňuje se energetických přeměn, ke kterým dochází v každé buňce. Kombinace obou zmíněných složek v jedné molekule přináší důležité výhody pro sportovce a fyzicky aktivní osoby.

AAKG je arginin alfa-ketoglutarat: je sůl kyseliny glutarové a aminokyseliny – argininu. Kombinace těchto dvou sloučenin v jedné molekule umožňuje využít jev synergizmu a díky tomu AAKG projevuje silnější vlastnosti než svobodná forma argininu. Alfa-ketoglutarat zlepšuje biodostupnost argininu omezujíc její rozdělení na oxid uhličitý a vodu, díky tomu její větší množství může být využito jako prekursor v procesu syntézy oxidu dusnatého.

Používání přípravků obsahujících AAKG před tréninkem výrazně zlepšuje perfuzi (jev tzv. svalového čerpadla) a zvětšuje takové dovednosti během cvičení jako je odolnost anebo sila. Dodatečně přijímání argininu po únavě zlepšuje transport nutričních složek do svalových buněk zrychlujíc prostup regenerace.

Beta-Alanin
Pokud chceme pochopit mechanismus působení beta-alaninu je třeba analyzovat fyziologii námahy. Je třeba vědět, že během krátkodobé a intenzivní námahy zatížené svaly čerpají energii v anaerobních procesech jako je glykolýza, jejichž průběhu úroveň pH v buňkách značně se snižuje, což je spojeno se zvýšením úrovně vodíkových kationtů (H+). Výsledkem tohoto je blokace aktivity důležitých enzymů a… chybějící možnost pokračování v namáhavém cvičení. Subjektivně se to cítí jako únava. Však naštěstí lidský organismus je vybaven mechanismy, které umožňují vrácení acidobazické rovnováhy a průběhu těchto mechanismů se zúčastní právě karnosin.

Právě tento dipeptid je zodpovědný za schopnost vypořádání se s faktory, které způsobují acidózu a na jeho aktivitě může záviset schopnost pokračování v práci svalů v případě krátkodobé námahy. V tomto okamžiku je třeba připomenout, že beta-alanin je prekursorem karnosinu a díky suplementaci – je možno zvětšit množství zmíněných látek v svalové tkáni. Výsledkem tohoto je zlepšení výkonu.

 
KDY ALLNUTRITION HERO PUMP?
JEDNA PORCE VÝROBKU ROZPOUŠTĚNA V 200 ML VODY.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: