2 hodnocení

AllNutrition Tribulus

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Značka: AllNutrition
142 Kč
de9bc6f1cb72c7130a0d90e87c186b4cTribulus i34731 d1200x1200
Tip

ALLNUTRITION TRIBULUS
BALENÍ: 100 KAPSLÍ., POČET PORCÍ: 100, PORCE: 1 TABL., TRIBULUS TERRESTRIS:650 MG
PROČ TRIBULUS TESTOSTERONE BOOSTER?

  1. ZVYŠUJE RETENCI DUSÍKU
  2. STIMULUJE SYNTÉZU BÍLKOVIN
  3. SNIŽUJE HLADINU TRIGLYCERIDŮ A CHOLESTEROLU
  4. ELIMINUJE POCIT ÚNAVY
  5. ZLEPŠUJE PRŮTOK KRVE VE SVALECH
  6. PŘIROZENÝM ZPŮSOBEM ZVYŠUJE HLADINU ANABOLICKÝCH HORMONŮ
TRIBULUS je profesionální pro-testosteronová formule obsahující ultra koncentrovaný extrakt Tribulus, standardizovaný na 60% obsah bioaktivních saponinů. Tribulus dodává přírodní rostlinné látky podporující produkci testosteronu - hormonu, který dohlíží na anabolické procesy v těle a reguluje sexuální apetit. Pozitivně působí na budování svalové hmoty, rychlost spalování tuků a účinnost regenerace po tréninku u sportovců a fyzicky aktivních osob.

TRIBULUS neboli kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je rostlina, která se vyskytuje v oblastech Afriky, Asie, Austrálie, Jižní a Střední Evropy. Tato rostlina je využívána v tradiční čínské a indické medicíně jako tonikum. Aktivní složkou je především protodioscin (saponin).

Bylo prokázáno (studie na izolovaných tkáních), že tato rostlina posiluje erekci a působí jako afrodiziakum na některé druhy zvířat. Mechanismus působení však není plně prostudován. Předpokládá se, že protodioscin způsobuje uvolňování oxidu dusnatého v kaverózních tělíscích penisu a zvyšuje hladinu testosteronu, dihydrotestosteronu a dehydroepiandrosteronu v krvi.

TRIBULUS je produkt určený pro muže, jehož úkolem je zvýšit přirozenou hladinu testosteronu, která ovlivňuje budování svalové hmoty, rychlost spalování tuků, ale také zvyšovat vytrvalost a sexuální potenciál.

KDY TRIBULUS TESTOSTERONE BOOSTER?
JEDNA PORCE DENNĚ (1 KAPSLE)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: