6 hodnocení

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3H (23853)

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
4 999 Kč –14 % 4 299 Kč 3 552,89 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Stav: Nové
Položka byla vyprodána…
4325 cisticka vzduchu xiaomi mi air purifier 3h 23853
Novinka
4 999 Kč –14 %

Xiaomi Mi Air Purifier 3H
Čistička vzduchu Mi Air Purifier 3H se stane nepostradatelným příslušenstvím ve vaší domácnosti! Její speciálně navržený filtr dokáže efektivně zachycovat většinu běžného i netypického znečištění vzduchu, ať už jde o prach nebo třeba různé chemikálie. Zajistěte si i vy pro svou domácnost čistý vzduch!
Ovládání je možné přes mobilní aplikaci
Minimalistický design se hodí do každé domácnosti a kanceláře
OLED displej zobrazuje aktuální teplotu a vlhkost vzduchu v místností a stav WiFi připojení
Kompatibilita s Google Assistant, Amazon Alexa a Mi Home

Velice účinné čištění

Čistička Xiaomi je vybavena třístupňovým True HEPA filtrem, který je schopen zachytit až 99,97 % 0,3 µm a větších částic, které mohou být pro lidský organismus škodlivé. Zbavuje okolní vzduch kouře, vlasů, pavučin, prachu, srsti domácích mazlíčků, pylu a plísní. Filtr navíc zachytává i a škodlivé látky, které nejdou vidět – formaldehyd atd. Jeho výměnu výrobce doporučuje po 6 až 12 měsících.

Klíčové vlastnosti

Čistička vzduchu pohlcuje až 99,97 % částic. OLED obrazovka s vysokým rozlišením zobrazuje teplotu, vlhkost a stav WiFi připojení. Je vybavena třístupňovým True HEPA filtrem. Doporučená doba výměny filtru je 6 – 12 měsíců. Zachycuje prach, pyl, výpary chemikálií, zvířecí srst, zápach z cigaret. Díky preciznímu automatickému řízení pracuje zcela samostatně. Možnost přizpůsobení specifickým požadavkům. V nočním režimu ztiší hlučnost na pouhých 33 dB. Zvládne přefiltrovat 380 m3 vzduchu za hodinu na ploše 126 m2. Stisknutím tlačítka můžete přepnout pracovní režim mezi režimem spánek, automatický, oblíbené, nízké, střední a vysoké úrovně. Kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Mi Home.
Rychlost čištění vzduchu [m³/h]: 380

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: