Doprava zdarma od 500 Kč MyProtein My Bar Zero 65 g

MyProtein My Bar Zero 65 g

Dostupnost: Skladem

Cena: 42,00 Kč

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


Konzumovat jako svačinu, 1-2 krát za den.

MyBar ZERO jsou lahodně chutnající, s vysokým obsahem bílkovin bar ideální pro kohokoliv, kteří chtějí alternativní zdroj bílkovin, když na cestách.

Tyto shovívavý bary jsou k dispozici v 5 fantastických příchutích, které zahrnují; Lemon tvarohový koláč, čokoláda, mandle vanilka, jahoda vanilka a skořice Apple.

Jako alternativní způsob stravování tyto bary, odstraňte obal, místo na hlavním panelu / misky a vyzkoušet pečení je v předehřáté troubě po dobu několika minut, nebo jejich uvádění v mikrovlnné troubě po dobu asi 20 sekund. To bude proměnit je měkký a mazlavý bar, ideální pro vysokým obsahem bílkovin dezert nebo večerní občerstvení. Můžete také zkusit přidat arašídy, kešu, nebo mandlové máslo k mřížím k dalšímu zlepšení chuti. 

Každý sloupec obsahuje 20 g bílkovin v jedné porci, což přispěje k růstu a udržení svalové hmoty. MyBar Nuly jsou nízkým obsahem nasycených tuků a poskytují 90% méně sacharidů než standardní protein bar *, což z nich činí ideální svačinu zvýšit příjem bílkovin.Vysoký obsah bílkovin v těchto tyčí pochází z mléčných proteinů, které přispívají k mimořádné profilu aminokyselin. Na rozdíl od mnoha jiných proteinové tyčinky, nejsou k dispozici žádné přidané do MyBar nul polyoly.

Tyto MyBar Nuly jsou ideální jako výhodná občerstvení po celý den, nebo konzumovat kolem tréninků zvýšit spotřebu bílkovin. Jsou skvělé občerstvení pro každého, kdo má chuť na sladké a hledají velmi chutné, vysoce proteinovou tyčinku.

* V porovnání s našimi proteinové tyčinky HighPro.

Hlavní výhody

  • 20 g proteinu na liště
  • 90% méně sacharidů než standardní proteinovou tyčinku *
  • 5 lahodných chutí z čeho vybírat

Může obsahovat pšenici, lepek, vajíčko.

    Pšeničná mouka, nerafinovaný hnědý cukr, ovsený sirup, rostlinný glycerin, glutaminové peptidy (hydrolyzovaný bílkovina z pšenice ), čokolády z tmavé čokolády (9%) (kakaová hmota, cukr, emulgátor [ sójový lecitin] Olivový olej, sójový bílkovin, stabilizátor (gumová akácia), kokosový olej, voda, činidlo zvyšující růst (bikarbonát sodný), aroma, sůl.