1 hodnocení

AllNutrition Collagen Pro 180kapslí

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: AllNutrition
266 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Položka byla vyprodána…

COLLAGEN PRO
BALENÍ: 180 KAPSLÍ, POČET DÁVEK: 60, KOLAGEN: 1,2 G, KYSELINA HYALURONOVÁ:25 MG

PROČ UŽÍVAT COLLAGEN PRO?

  1. CHRÁNÍ KLOUBY A CHRUPAVKY
  2. ZVYŠUJE MOBILITU KLOUBŮ
  3. OBSAHUJE HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN TYPU II NEJVYŠŠÍ KVALITY
  4. ZLEPŠUJE VZHLED POKOŽKY, VLASŮ A NEHTŮ
  5. OBOHACENÝ O GLUKOSAMIN SULFÁT A CHONDROITIN SULFÁT, KURKUMU, MSM A VÝTAŽEK Z KADIDLOVNÍKU
  6. KOMPLEXNÍ SLOŽENÍ NEJVYŠŠÍ KVALITY – 17 ÚČINNÝCH LÁTEK!
 

ALLNUTRITION COLLAGEN PRO je doplněk stravy obsahující mimo jiné hydrolyzovaný kolagen, výtažek z kadidlovníku Boswellia serrata, kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, kurkumu, vitamíny a minerály. COLLAGEN PRO není obyčejný doplněk stravy, protože obsahuje mnoho důležitých látek nezbytných pro naše zdraví. Dokonale podporuje náš pohybový aparát a má příznivý vliv na vzhled naší pokožky a nehtů. COLLAGEN PRO je dokonale promyšlený produkt z hlediska složek a jejich účinků. Reagujeme na potřeby našich zákazníků a nyní je k dispozici verze v kapslích!

Jak kolagen pomáhá?

Bolesti kloubů? Potíže se správnou regenerací? Častá zranění? Bez ohledu na to, zda se s těmito problémy potýkáte, nebo jim chcete předcházet, je tento přípravek vyroben pro vás. Chtěli jsme vytvořit komplexní produkt z těch nejkvalitnějších surovin, který díky svému patentovanému složení bude působit rychle a účinně a poskytne řešení všech potíží a dobrou prevenci! COLLAGEN PRO je také přípravek ideální pro ženy, které chtějí mít silné a lesklé vlasy, tvrdé a pevné nehty a hladkou a pružnou pokožku.

Nejcennější složky ALLNUTRITION Collagen Pro

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN tje nejlepší forma kolagenu. Kolagen je velmi důležitá látka v těle. Představuje téměř 30 % obsahu všech bílkovin. Je to prvek, který spojuje buňky dohromady, je tedy velmi důležitý pro správnou stavbu zubů, kostí a kůže. Má také vliv na udržení optimální pružnosti, hydratace a vypnutí pokožky a spolu s biotinem příznivě ovlivňuje dobrý stav vlasů.

Proč je nejlepší hydrolyzovaná podoba?

Kolagen je tvořen aminokyselinami, které tělo musí „vstřebat“, aby je mohlo využít. Náš kolagen je hydrolyzován, což znamená, že byl již částečně „rozložený“, takže se nejdůležitější aminokyseliny vstřebávají snáze.

MSM (ORGANICKÁ SÍRA) má výjimečné preventivní a terapeutické vlastnosti. Díky svým antioxidačním účinkům chrání poškozené chrupavky před volnými radikály a snižuje bolest. Je také doporučována pro zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů. MSM se podílí na syntéze základních aminokyselin l-methioninu a l-cysteinu.

GLUKOSAMIN SULFÁT dokáže při pravidelném užívání urychlit regeneraci chrupavek a kostní tkáně namáhaných nadměrným zatížením jednotlivých částí kloubu. Další výhodou při úrazu může být výrazné snížení bolesti a dalších potíží, které ztěžují každodenní činnosti. Nepřímo také působí proti zvýšené ztrátě vápníku z kostí. Glukosamin má hydrofilní charakter, díky čemuž absorbuje vodu a zadržuje ji v chrupavce, kterou také vyživuje, čímž jí dodává požadovanou odolnost vůči mechanickým deformacím.

VÝTAŽEK ZE ZÁZVORU má antioxidační účinky a výborně podporuje imunitní systém.

KYSELINA HYALURONOVÁ je látka, která se přirozeně vyskytuje v těle. V lidské kůži je součástí mezibuněčné hmoty škáry. Je hlavní složkou kloubního maziva, kde plní funkci maziva a působí proti stlačování.

VÝTAŽEK Z KADIDELNÍKU, obsahující kyselinu boswellovou má analgetické a protizánětlivé účinky. Užívání tohoto přípravku pomáhá posilovat kosti a klouby.

VITAMIN D, tzv. vitamin slunce, pomáhá při správném vstřebávání vápníku a fosforu, udržení zdravých kostí a zubů a příznivě ovlivňuje správnou činnost svalů a imunitního systému.

MANGAN se podílí na udržování správného energetického metabolismu a zdravých kostí. Pomáhá také při správné tvorbě pojivových tkání a ochraně buněk před oxidačním stresem.

VÁPNÍK přispívá k normální srážlivosti krve a udržení správného energetického metabolismu. Kromě toho pomáhá při správné činnosti svalů, udržení normální neurotransmise a správné činnosti trávicích enzymů. Podílí se navíc v procesu dělení a specializace buněk. Vápník je nezbytný také k udržení zdravých kostí a zubů.

VITAMIN C je považován za jeden z nejdůležitějších vitamínů. Z jeho mnoha prospěšných vlastností je nutno především zmínit, že pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému během intenzivního cvičení a po něm, a také pří tvorbě kolagenu pro zajištění správné činnosti cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Kromě toho vitamin C pomáhá při fungování nervového systému. Přispívá také k udržení normálního energetického metabolismu a ke zmírnění únavy a vyčerpání.

KURKUMA má antioxidační účinky, neutralizuje volné radikály, chrání geny a zpomaluje proces stárnutí organismu. Kurkuma má také protizánětlivé účinky a příznivě ovlivňuje metabolismus cholesterolu. Pomáhá udržovat zdravé klouby a podporuje jejich pružnost.

JAK POUŽÍVAT COLLAGEN PRO?

UŽÍVEJTE 3 KAPSLE DVAKRÁT DENNĚ, RÁNO A VEČER, ZAPIJTE DOSTATEČNÝM MNOŽSTVÍM VODY.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: