3 hodnocení

AllNutrition Protein Pancakes 500g

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: AllNutrition
190 Kč
0935f07de0521c97bd2a48d3d697298cPancakes Protein i37746 d1200x1200
Tip

EXPIRACE Vanilka - 05/22

EXPIRACE ČOKOLÁDA - 07/22

BALENÍ: 500 G, POČET PORCÍ: 6,5, BÍLKOVINY: 24,17 G, VLÁKNINA: 2,57 G

PROČ PANCAKES PROTEIN?

 

 1. SMĚS NA CHUTNÉ PALAČINKY A KŘUPAVÉ PROTEINOVÉ VAFLE
 2. CHUTNÉ A PLNOHODNOTNÉ JÍDLO
 3. RYCHLÝ A SNADNÝ ZPŮSOB PŘÍPRAVY
 4. ZDRAVÉ, LEKCE STRAVITELNÉ A NÍZKOKALORICKÉ
 5. OBSAHUJE 80% KONCENTRÁTU SYROVÁTKOVÝCH BÍLKOVIN
 6. NEPŘIDALI JSME ANI GRAM CUKRU
 7. SLAZENÉ SUKRALÓZOU
 8. VYSOKÝ OBSAH BÍLKOVIN, NÍZKÝ OBSAH TUKU A SACHARIDŮ
 9. VYSOKÝ OBSAH OVESNÝCH VLOČEK
 10. IDEÁLNÍ DOPLNĚK REDUKČNÍCH DIET
 11. DOKONALÉ VE SPOJENÍ S NAŠIMI FRUŽELÍNAMI A NUTLOVE CRUNCH
ALLNUTRITION PANCAKES PROTEIN je předpřipravená směs, ze které rychle a jednoduše připravíte chutné palačinky nebo křupavé vafle. Je to ideální doplněk redukčích diet a diet podporujících svalový systém.

PANCAKES PROTEIN byl obohacen koncentrátem syrovátkové bílkoviny WPC. WPC je bílkovina živočišného původu, získaná ze syrovátky vznikající během zpracování mléka. Bílkoviny podporují stavbu a udržování svalové hmoty a urychlují regeneraci po cvičení.

Syrovátková bílkovina se vyznačuje jednou z nejvyšších nutričních hodnot. Má vysoký obsah exogenních aminokyselin, tedy těch, které musíme tělu dodat spolu s jídlem. Syrovátková bílkovina rovněž obsahuje všechny aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (isoleucin, valin, leucin). BCAA jsou zvláště nezbytné pro sportovce, jelikož stimulují obnovu svalů po intenzivním cvičení a mají antikatabolické vlastnosti.Důležitou složkou ALLNUTRITION PANCAKES PROTEINjsou ovesné vločky, které jsou ze všech obilovin nejen nejbohatší na bílkoviny, ale obsahují také nejlepší komplex aminokyselin. Oves je bohatý na vitamín B6, B1, kyselinu pantothenovou, selen a hořčík. Oves je také cenným zdrojem flavonoidů, které plní roli podobnou vitamínům. Ovesné vločky jsou cenným zdrojem vlákniny. Ve srovnání s ostatními cereáliemi obsahuje oves nejvíce tuku, až 7%, ale tento tuk je vzhledem ke svému chemickému složení velmi cenný, protože obsahuje esenciální mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vytvořit.

ALLNUTRITION PANCAKES PROTEIN obsahuje nepatrné množství cukru, osladili jsme jej sukralózou, která obsahuje mnohem méně kalorií a je mnohem zdravější náhražkou cukru.

ALLNUTRITION PANCAKES PROTEIN je dobrou alternativou k běžnému jídlu, doporučovanou každému člověku, zejména osobám, které chtějí zvýšit příjem bílkovin a cení si pestrou a zdravou stravu.

Nutriční hodnota se může vzájemně mírně lišit v závislosti na šarži surovin.
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: