3 hodnocení

AllNutrition Nutlove Protein Shake 630g

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: AllNutrition
399 Kč 399 Kč 299 Kč od 299 Kč 347 Kč bez DPH 347 Kč bez DPH 260 Kč bez DPH od 260 Kč bez DPH
Kategorie: Proteiny

CHOCOLATE HAZELNUT
BALENÍ: 630 G, MNOŽSTVÍ CUKRU NA PORCI: 2,6 G BÍLKOVINY: 21 G

PROČ SI DÁT NUTLOVE PROTEIN SHAKE CHOCOLATE HAZELNUT?

 1. LAHODNÁ KRÉMOVÁ ČOKOLÁDOVÁ CHUŤ S KOUSKY LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ
 2. PŘIDANÉ KRÉMOVÉ PODMÁSLÍ
 3. SLAZENO SUKRALÓZOU! DO NAŠICH BÍLKOVIN NEPŘIDÁVÁME CUKR!
 4. JEDEN ZE TŘÍ LAHODNÝCH KOKTEJLŮ Z ŘADY NUTLOVE
 5. VYNIKAJÍCÍ PŘÍSADA DO DEZERTŮ, PEČENÝCH VÝROBKŮ A LAHODNÝCH KRÉMOVÝCH KOKTEJLŮ
 6. RYCHLÝ ROZVOJ SVALOVÉ HMOTY A SÍLY

Co to jest NUTLOVE SHAKE CHOCOLATE HAZELNUT?

NUTLOVE Protein Shake Chocolate Hazelnut je lahodný vysoko proteinový doplněk stravy na bázi mléčných proteinových koncentrátů s přidaným podmáslím a oříšky. Vytvořeno pro aktivní lidi bez ohledu na jejich sportovní úroveň

NUTLOVE Protein Shake Chocolate Hazelnut - zní vám to povědomě? Chuť našeho proteinového koktejlu je inspirována jedním z vašich oblíbených krémů. Ano! Jde o ALLNUTRITION Nutlove Chocolate Hazelnut!

Jedná se o další novinku značky ALLNUTRITION. Určitě vám bude chutnat! Už první doušek vás v myšlenkách přenese k lahodnému krému Nutlove Chocolate Hazelnut a vy si tento produkt zamilujete.

ALLNUTRITION NUTLOVE Protein Shake Chocolate Hazelnut může být vynikající přísadou do mnoha fit dezertů a pečených dobrot, která zpestří jejich chuť a obohatí každodenní jídelníček o kvalitní bílkoviny.

NUTLOVE Protein Shake Chocolate Hazelnut především doplňuje naši stravu o bílkoviny a podporuje regeneraci po zátěži. Díky třem příchutím a dokonale krémové konzistenci se doplnění denního příjmu bílkovin promění v dokonalý požitek a úspěšně nahradí lahodný dezert.

Výrobek se dobře míchá, snadno se rozpouští a konzistence hotové porce je dokonale krémová a zcela bez hrudek.

NUTLOVE Protein Shake Chocolate Hazelnut se skvěle hodí do kuchyně jako přísada do mnoha lahodných fit dezertů a pečených dobrot i jako základ pro pestrý, zdravý a výživný shake.

Chutná tak skvěle jako ALLNUTRITION NUTLOVE CHOCOLATE HAZELNUT? Musíte ho zkusit a určitě nám říct svůj názor!

Složení: kkoncentrát syrovátkových bílkovin [z mléka], mléčný proteinový koncentrát (85 % micelární kasein, 15 % syrovátkový proteinový koncentrát), sušené podmáslí [z mléka], mleté lískové oříšky, pražené lískové oříšky, mleté pražené odtučněné arašídy, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT) získané z kokosového oleje, kakao se sníženým obsahem tuku, aroma, zahušťovadla: karboxymethylcelulóza, guma guar, xanthanová guma; sůl, sladidla: sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy.

 

 

 

WHITE COCO PEANUT
BALENÍ: 630 G, MNOŽSTVÍ CUKRU NA PORCI: 2,5 G BÍLKOVINY: 21 G

PROČ SI DÁT NUTLOVE PROTEIN SHAKE WHITE CHOCO PEANUT?

 1. LAHODNÁ KRÉMOVÁ CHUŤ BÍLÉ ČOKOLÁDY S KOUSKY OŘECHŮ
 2. PŘIDANÉ KRÉMOVÉ PODMÁSLÍ
 3. SLAZENO SUKRALÓZOU! DO NAŠICH BÍLKOVIN NEPŘIDÁVÁME CUKR!
 4. JEDEN ZE TŘÍ LAHODNÝCH KOKTEJLŮ Z ŘADY NUTLOVE
 5. VYNIKAJÍCÍ PŘÍSADA DO DEZERTŮ, PEČENÝCH VÝROBKŮ A LAHODNÝCH KRÉMOVÝCH KOKTEJLŮ
 6. RYCHLÝ ROZVOJ SVALOVÉ HMOTY A SÍLY

Co je to NUTLOVE SHAKE WHITE CHOCO PEANUT?

NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut je lahodný vysoko proteinový doplněk stravy na bázi mléčných proteinových koncentrátů s přidaným podmáslím a oříšky. Vytvořeno pro aktivní lidi bez ohledu na jejich sportovní úroveň.

NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut - zní vám to povědomě? Určitě vám bude chutnat! Už první doušek vás v myšlenkách přenese k lahodnému krému Nutlove White Choco Peanut a vy si tento produkt zamilujete.

ALLNUTRITION NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut může být vynikající přísadou do mnoha fit dezertů a pečených dobrot, která zpestří jejich chuť a obohatí každodenní jídelníček o kvalitní bílkoviny.

NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut przede wszystkim uzupełnia naszą dietę w białko oraz wspomaga regenerację powysiłkową. Dzięki trzem wariantom smakowym oraz perfekcyjnie kremowej konsystencji, uzupełnianie codziennej porcji białka zmieni się w czystą roskosz oraz z powodzeniem zastąpi przepyszny deser.

Produkt ten dobrze się miesza, łatwo rozpuszcza a konsystencja gotowej do spożycia porcji jest doskonale kremowa i całkowicie pozbawiona grudek.

NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut především doplňuje naši stravu o bílkoviny a podporuje regeneraci po zátěži. Díky třem příchutím a dokonale krémové konzistenci se doplnění denního příjmu bílkovin promění v dokonalý požitek a úspěšně nahradí lahodný dezert.

NUTLOVE Protein Shake White Choco Peanut se skvěle hodí do kuchyně jako přísada do mnoha lahodných fit dezertů a pečených dobrot i jako základ pro pestrý, zdravý a výživný shake.

Chutná tak skvěle jako ALLNUTRITION NUTLOVE WHITE CHOCO PEANUT? Musíte ho zkusit a určitě nám říct svůj názor!

Složení: koncentrát syrovátkových bílkovin [z mléka], mléčný proteinový koncentrát (85 % micelární kasein, 15 % syrovátkový proteinový koncentrát), sušené podmáslí [z mléka], kousky arašídů, mleté arašídy, mleté pražené odtučněné arašídy, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT) získané z kokosového oleje, aroma, zahušťovadla: karboxymethylcelulóza, guma guar, xanthanová guma; himálajská sůl, sladidla: sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy.

JAK POUŽÍVAT NUTLOVE PROTEIN SHAKE WHITE CHOCO PEANUT?
JEDNU DÁVKU PŘÍPRAVKU 35 G (1 ODMĚRKA) SMÍCHEJTE S 200–400 ML VODY NEBO MLÉKA. LZE KONZUMOVAT KDYKOLI BĚHEM DNE, JE VYNIKAJÍCÍ PŘÍSADOU DO KOKTEJLŮ, FIT DORTŮ A DEZERTŮ.

 

 

 

PROTEIN SHAKE COCO CRUNCH
BALENÍ: 630 G, MNOŽSTVÍ CUKRU NA PORCI: 3 G BÍLKOVINY: 22 G

PROČ SI DÁT NUTLOVE PROTEIN SHAKE COCO CRUNCH?

 1. LAHODNĚ LEHKÁ KOKOSOVÁ CHUŤ
 2. PŘIDANÉ KRÉMOVÉ PODMÁSLÍ
 3. SLAZENO SUKRALÓZOU! DO NAŠICH BÍLKOVIN NEPŘIDÁVÁME CUKR!
 4. JEDEN ZE TŘÍ LAHODNÝCH KOKTEJLŮ Z ŘADY NUTLOVE
 5. VYNIKAJÍCÍ PŘÍSADA DO DEZERTŮ, PEČENÝCH VÝROBKŮ A LAHODNÝCH KRÉMOVÝCH KOKTEJLŮ
 6. RYCHLÝ ROZVOJ SVALOVÉ HMOTY A SÍLY

Co to je NUTLOVE PROTEIN SHAKE COCO CRUNCH?

NUTLOVE Protein Shake Coco Crunch je lahodný vysoko proteinový doplněk stravy na bázi mléčných proteinových koncentrátů s přidaným podmáslím a kokosovými lupínky. Vytvořeno pro aktivní lidi bez ohledu na jejich sportovní úroveň.

NUTLOVE Protein Shake Coco Crunch - zní vám to povědomě? Chuť našeho proteinového koktejlu je inspirována jedním z vašich oblíbených krémů. Ano! Jde o ALLNUTRITION Nutlove Coco Crunch!

Jedná se o další novinku značky ALLNUTRITION. Určitě vám bude chutnat! Už první doušek vás v myšlenkách přenese k lahodnému krému Nutlove Coco Crunch a vy si tento produkt zamilujete.

ALLNUTRITION NUTLOVE Protein Shake Coco Crunch může být vynikající přísadou do mnoha fit dezertů a pečených dobrot, která zpestří jejich chuť a obohatí každodenní jídelníček o kvalitní bílkoviny.

NUTLOVE Protein Shake Coco Crunch především doplňuje naši stravu o bílkoviny a podporuje regeneraci po zátěži. Díky třem příchutím a dokonale krémové konzistenci se doplnění denního příjmu bílkovin promění v dokonalý požitek a úspěšně nahradí lahodný dezert.

Výrobek se dobře míchá, snadno se rozpouští a konzistence hotové porce je dokonale krémová a zcela bez hrudek.

NUTLOVE Protein Shake Coco Crunch se skvěle hodí do kuchyně jako přísada do mnoha lahodných fit dezertů a pečených dobrot i jako základ pro pestrý, zdravý a výživný shake.

Chutná tak skvěle jako ALLNUTRITION NUTLOVE COCO CRUNCH? Musíte ho zkusit a určitě nám říct svůj názor!

Složení: koncentrát syrovátkových bílkovin [z mléka], mléčný proteinový koncentrát (85 % micelární kasein, 15 % syrovátkový proteinový koncentrát), sušené podmáslí [z mléka], kokosové lupínky, pražené mandle, mleté pražené odtučněné arašídy, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem (MCT) získané z kokosového oleje, aroma, zahušťovadla: karboxymethylcelulóza, guma guar, xanthanová guma; sůl, sladidla: sukralóza, acesulfam K, steviol-glykosidy.

JAK POUŽÍVAT NUTLOVE PROTEIN SHAKE COCO CRUNCH?
JEDNU DÁVKU PŘÍPRAVKU 35 G (1 ODMĚRKA) SMÍCHEJTE S 200–400 ML VODY NEBO MLÉKA. LZE KONZUMOVAT KDYKOLI BĚHEM DNE, JE VYNIKAJÍCÍ PŘÍSADOU DO KOKTEJLŮ, FIT DORTŮ A DEZERTŮ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: