Neohodnoceno

AllNutrition CLA + L-Carnitine + Green Tea 120kapslí

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: AllNutrition
313 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Položka byla vyprodána…

CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA
BALENÍ: 120 KAPSLÍ, POČET DÁVEK: 120, CLA: 300 MG, EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE: 200 MG
PROČ CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA?

  1. KYSELINA LINOLOVÁ UDRŽUJE SPRÁVNOU HLADINU CHOLESTEROLU V KRVI
  2. ÚČINNÝ PŘI REDUKCI NADBYTEČNÝCH KILOGRAMŮ
  3. MÁ ANTIOXIDAČNÍ ÚČINKY
  4. EXSTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE PODPORUJE METABOLISMUS
  5. PODPORUJE DUŠEVNÍ A FYZICKÝ VÝKON, POHODOVÝ STAV A SOUSTŘEDĚNÍ
CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA je doplněk stravy určený fyzicky aktivním osobám, obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), L-karnitin a extrakt ze zeleného čaje.

CLA je konjugovaná kyselina linolová. Kyselina linolová je organická chemická sloučenina ze skupiny nenasycených mastných omega-6 kyselin. Kyselina linolová se účastní metabolismu celé řady látek, potřebných pro správnou látkovou výměnu. Konjugovaná kyselina linolová je zdraví prospěšná. Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi.

L-karnitin je látka obdobná vitamínům, která se přirozeně vyskytuje ve stravě zvířecího původu a v těle je syntetizována z aminokyselin lysinu a methioninu. Nachází se ve svalové hmotě, v srdci a v nervové tkáni. Během fyzické námahy organismus v první řadě čerpá energii z nadbytečné tukové tkáně a efektivně spaluje tuk. L-karnitin se účastní metabolismu lipidů a přenáší mastné kyseliny s dlouhým řetězcem do mitochondrií, a tak umožňuje spalování a produkci energie. Kromě toho karnitin zajišťuje správnou relaci acetyl-CoA a CoA v buňkách a vykazuje antioxidační účinky. Acetyl-karnitin prochází hematoencefalickou bariérou.

Extrakt ze zeleného čaje (4:1) obsahuje polyfenoly, v tom katechiny, kde je za nejdůležitější spojení považován EGCG, tj. epigalokatechin-galát, kerý je silný antioxidant, 100krát silnější než vitamín C a 25krát silnější než vitamín E.

KDY CLA + L-CARNITINE + GREEN TEA?
1 KAPSLI ZAPIJTE VODOU, NEJLÉPE PŘED FYZICKÝM VÝKONEM .

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: