4 hodnocení

AllNutrition Caffeine 200 Power 100kapslí

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: AllNutrition
99 Kč 86,09 Kč bez DPH
Kategorie: Stimulátory a energizéry
Položka byla vyprodána…

ALLNUTRITION CAFFEINE
BALENÍ: 100 CAP, POČET DÁVEK: 100, KOFEINA: 200 MG
PROČ CAFFEINE?

 1. PROČ CAFFEINE?
 2. KOFEÍN NEJVYŠŠÍ KVALITY VE SNADNO POLYKATELNÝCH KAPSLÍCH
 3. POVZBUZUJE NERVOVOU SOUSTAVU
 4. POSILUJE TERMOGENEZI
 5. PREVENCE ÚNAVY
 6. ZLEPŠUJE KONCENTRACI A SOUSTŘEDĚNÍ
 7. ZLEPŠUJE METABOLISMUS
 8. OBSAHUJE VELKÉ MNOŽSTVÍ POLYFENOLŮ
 9. ZÁKLADNÍ SLOŽKA SPALOVAČŮ TUKU A DOPLŇKŮ STRAVY PŘED TRÉNINKEM
 10. UCELENÝ A EFEKTIVNÍ TRÉNINK
 11. POHODLNÉ KAPSLE USNADNÍ DÁVKOVÁNÍ
 12. PRO TY, KDO CHTĚJÍ VÍCE A NÁROČNĚJI TRÉNOVAT
CAFFEINE je výjimečný doplněk stravy vysoké kvality značky ALLNUTRITION s vysokým podílem kofeínu – až 200 mg v 1 kapsli.

Kofeín je organická chemická sloučenina, klasifikována jako purinový alkaloid, který se v přirozené formě vyskytuje v mnoha rostlinách, např. v kávových zrnech. Kofeín má široké spektrum působení. Posiluje centrální nervovou soustavu, dýchací soustavu, pohybovou soustavu a bloudivý nerv Má termogenní účinky tím, že zlepšuje metabolismus. Zrychluje katabolické procesy a tím zlepšuje zásobování kyslíkem. Snižuje svalové napětí. Podporuje vylučování žaludečních šťáv. Vykazuje diuretické účinky, tím příznivě ovlivňuje funkci ledvin. Kofeín v menších dávkách snižuje únavu a organismus vybízí k efektivní činnosti po delší dobu, zlepšuje náladu a koncentraci, zvyšuje fyzický výkon, zlepšuje kognitivní funkce. Kofeín snižuje svalovou únavu a umožňuje zvyšovat výkon při tréninku. S ohledem na svoje působení je kofeín základní složkou spalovačů tuku a doplňků stravy před tréninkem.

ALLNUTRITION CAFFEINE je doplněk stravy určený fyzicky aktivním osobám, obsahuje 200 mg kofeínu v 1 kapsli. Doporučený osobám, které chtějí povzbudit organismus a chtějí více a náročněji trénovat. Není určen pro děti a těhotné ženy.

 1. ZLEPŠUJE TRÁVENÍ – ZVYŠUJE VYLUČOVÁNÍ ŽALUDEČNÍCH ŠŤÁV A FUNKCI JÁTRY A SLINIVKY.
 2. KOFEÍN ZLEPŠUJE FUNKCI LEDVIN, PODPORUJE VYLUČOVÁNÍ TOXICKÝCH LÁTEK Z ORGANISMU.
 3. KOFEÍN ZLEPŠUJE METABOLISMUS MASTNÉ KYSELINY – ZRYCHLUJE VYUŽITÍ ENERGIE V BUŇKÁCH, COŽ MÁ ZA NÁSLEDEK ZVÝŠENOU SPOTŘEBU KALORIÍ, ZEJMÉNA PŘI SPOJENÍ S FYZICKOU AKTIVITOU.
 4. ZVÝŠENÉ LIBIDO
 
KDY ALLNUTRITION CAFFEINE?
NEJLÉPE RÁNO NEBO PŘED TRÉNINKEM. 1 KAPSLE DENNĚ.

 

1 kapsle denně. Nejlépe ráno nebo před tréninkem. Pozor: Produkt obsahuje kofeín: 200mg/dávku. Není určen pro děti a těhotné ženy. Produkt není náhradou pestré stravy, určený hlavně pro trénující osoby. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pozor! Po užití obal vždy uzavřete. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: