E-shop funguje bez omezení! Doprava zdarma nad 500Kč! Zásilky odchází každý den ve 12:00!

Neohodnoceno

Xiaomi Oclean X White

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 799 Kč –17 % 1 489 Kč 1 230,58 Kč bez DPH
Kategorie: Zubní kartáčky
Položka byla vyprodána…
Xiaomi Oclean X White
Akce Novinka
1 799 Kč –17 %

Zubní kartáček Xiaomi Oclean X White představuje chytrou péči o váš chrup. Jeho vysoce výkonný motor s více než 40 000 vibracemi za minutu dokonale vyčistí vaše zuby a zanechá je zářivě bílé. Zubní plak se obtížně odstraňuje, Xiaomi Oclean X si s ním však hravě poradí, bez problémů se dostane i do těžko přístupných míst.

Během čištění s vámi kartáček komunikuje a sleduje, zda si zuby čistíte správně. Pokud děláte něco špatně, například vynecháte nějaký úsek chrupu, kartáček vás na to upozorní. Díky ergonomickému designu vám kartáček během čištění nevypadne z rukou. Xiaomi Oclean X je vybaven krytím proti vodě a nečistotám, proto mu neuškodí tekoucí voda ani pasta.

Kartáček je navržený s ohledem na ergonomii, a tak se vám bude pohodlně držet v ruce. Vyměnitelnou hlavicí se dostanete i do hůře přístupných částí chrupu. Xiaomi Oclean X má krytí proti vodě a nečistotám úrovně IXP7, což znamená, že mu neublíží tekoucí voda ani zubní pasta.

Na rukojeti kartáčku je umístěn displej, který vám nabídne přehled nejen o stavu nabití baterie. Naservíruje vám informace o aktuálním čase, předpovědi počasí i stavu připojení na Bluetooth, režimu čištění, úrovně čistoty, odporu spínače. Zobrazí vám také týdenní zhodnocení, plán, oznámení tvrdosti čištění a změny místa.

Veškeré informace jsou vám k dispozici pouze během čištění zubů, po jejich vyčištění se displej automaticky uzamkne. Chcete-li využívat všechny funkce naplno, spárujte kartáček se svým smartphonem.

Ovládání displeje je jednoduché, stačí přejíždět prstem do stran. Snadné je i dobití baterie stačí vložit kartáček do nabíjecího stojánku. Další způsob nabití baterie je pomocí micro USB kabelu. Baterie s kapacitou 800 mAh se plně nabije za 2 hodiny a na jedno nabití vydrží až 20 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: