Grig CVRČČÍ TYČINKY 100g
Kategorie: | Sušené maso |
---|
EXPIRACE 10/23
Detailní popis produktu
Křupavé žitné tyčinky, jak je známe, doplněné o cvrčky – o ten extrémně výživný, chutný hmyz. Dejte jim šanci a už nikdy si tyčinky bez cvrčků ve složení nebudete chtít kupovat. Proč taky, když tyhle přináší tolik zdravotních benefitů a navíc chutnají tak dobře?
Mějte je doma po ruce jako mňamku k televizi, vezměte je s sebou jako pochoutku na návštěvu anebo třeba jako rychlé doplnění energie na cesty. Díky tomu, že jsme do receptury přidali pořádnou dávku cvrčků, totiž tyčinky získávají mnohem výživové vlastnosti oproti klasickým tyčinkám ze supermarketu – obsahují spoustu bílkovin i různých mikroživin.
![]() |
chuťově vynikající žitné tyčinky bez jakékoliv očekávané pachuti |
![]() |
s vysokým obsahem bílkovin i mikroživin |
![]() |
pečlivě vyráběné ručně |
![]() |
bez éček, konzervantů a GMO |
žitné:
Nutriční hodnoty
Energie: | 1389 kJ / 332 kcal |
Tuky: | 12,8 g |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
Bílkoviny | 11 g |
Sacharidy | 44,2 g |
- z toho cukry | 1,6 g |
Sůl | 1,9 g |
Složení
pšeničná mouka, žitná mouka (do 10%), cvrččí prášek (Acheta Domesticus) 5%, žito ve sladu (žito, ječmen, voda), řepkový olej, kypřící prášek,(dinatrium-dofosfát), droždí, sůl, voda, kmín.
Sýrové:
Nutriční hodnoty
Energie: | 2 000 kJ / 478 kcal |
Tuky: | 20,5 g |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 3,9 g |
Bílkoviny | 13,2 g |
Sacharidy | 58,9 g |
- z toho cukry | 1,3 g |
Sůl | 3,7 g |
Složení
pšeničná mouka, cvrččí prášek (Acheta Domesticus) 5%, řepkový olej, voda, tavený sýr min. 10% (voda, máslo, sýry, sušená syrovátka a mléko, stabilizátory : modifikovaný kukuřičný škrob a E407, sůl, aroma), sůl min. 3,8%, kypřidlo dinatrium-difosfát.
Chilli:
Nutriční hodnoty
Energie: | 1381kJ / 330kcal |
Tuky: | 13,4 g |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
Bílkoviny | 9,7 g |
Sacharidy | 41,9 g |
- z toho cukry | 0,6 g |
Sůl | 1,4 g |
Složení
Pšeničná mouka, cvččí prášek (Acheta Domesticus) 5%, Diamant Diavolo ((pšeničná mouka, jedlá sůl s jódem, sušená paprika, čili prášek, řepkový olej, pšeničná sladová bobtnavá mouka, pšeničný lepek, směs bylinek (bazalka, oregáno, tymián), pšeničná bobtnavá mouka, cukr, ječný sladový extrakt, pšeničná sladová mouka, koření (sůl, pepř, kmín v min. mn.), látka zlepšující mouku E300)), droždí, řepkový olej, voda, kypřící prášek (dinatrium – difosfát), restovaná cibule.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.