E-shop funguje bez omezení! Doprava zdarma nad 500Kč! Zásilky odchází každý den ve 12:00!

Doprava a platba

DOPRAVA


PŘI OBJEDNÁVCE NAD 500 KČ ZDARMA


 

Cena za dopravu: 79 Kč / 4 EUR

PPL/INTIME- Zásilka bude doručena přímo na Vaši dodací adresu. O přesném termínu doručení Vás bude PPL informovat pomocí emailu a SMS. Po domluvě lze doručit v předem určený čas. Na Slovensku Vám zásilku doručí kurýrní služba INTIME. ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5KG

Zásilkovna

Cena za dopravu: 39 Kč / 2,5 EUR

ZÁSILKOVNA- V rámci spolupráce s dopravcem Zásilkovna odesíláme balíky po celé České i Slovenské republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkatých obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií.


Česká pošta

Cena za dopravu: 89 Kč / 5 EUR

ČESKÁ/SLOVENSKÁ POŠTA- Pomocí České Pošty doručujeme balíky po celé České republice. Balíčky jsou zabaleny v bublinkových obálkách, které jsou vyztuženy papírovými kartony. Při větší objednávce je objednávka zabalena do krabičky, která je vypolstrovaná bublinkovou fólií. To samé pro Vás máme i na Slovensku pomocí Slovenské Pošty.


Cena za dopravu: ZDARMA Kč

NEJLEVNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU- U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Je možné, že Vám balíček bude doručen na nejbližší pobočku Zásilkovny Vašemu bydlišti. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná. Baliček při této dopravě není pojištění a délka jeho doručení může být až 10-14 dní. 


Cena za dopravu: 119 Kč - Nyní nedostupné

VEČERNÍ EXPRESNÍ DORUČENÍ PRAHA- V rámci Prahy nabízíme doručení na adresu ve večerních hodinách. V případě vytvoření objednávky do 11:00, doručíme Zásilku v rámci daného města ještě ten samý den a to ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou.


Cena za odběr: ZDARMA

OSOBNÍ ODBĚR KLADNO- Vyzvedněte si Vaši objednávku v Kladně na adrese Generála Selnera 3261 (za OC OAZA) 

PLATBA


JE VŽDY ZDARMA


Cena za online platbu: ZDARMA

PLATBA ONLINE- Okamžitá platba přes platební bránu. Příjem všech platebních karet. Platby se propisují do systému okamžitě. Díky tomu se jedná o nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, aby byla Vaše objednávka co nejdříve vyexpedována. Platba kartou a online bakonvním převodem


bankovni-prevod 

Cena za převod: ZDARMA

BANKOVNÍ PŘEVOD- Při zvolení platby převodem na účet Vám bude automaticky zaslán email s pokyny k platbě. Balíky expedujeme po připsání platby na účet, časové rozmezí tedy může být ovlivněno platbou.

Číslo účtu: 2601329206/2010 (CZK) 
CZ6120100000002101372750 (EUR) 


twisto

Cena za převod: ZDARMA

TWISTO- vám umožňuje nakoupit dnes a zaplatit až příští měsíc. Nestresujte se placením ani tím, jestli máte zrovna dost peněz na účtu. Vše bez úroků při platbě do 14 dnů! 


Dobírka

Cena za dobírku:
 35 Kč / 1 EUR
Zásilkovna 30 Kč / 0,5 EUR

DOBÍRKA - Při doručení zásilky zaplatíte hotově kurýrovi, nebo na přepážce u České Pošty. V případě objednávky skrze Zásikovnu je zaplatíte peníze hotově na pobočce.