PVL Mutant

Webová stránka značky: PVL Mutant

Mutant se pyšní vysokou kvalitou svých produktů a pečlivým výběrem surovin. Značka byla oceněna za svou kvalitu a účinnost, a to nejen od uživatelů, ale i od odborníků a organizací v oblasti sportovní výživy.

Značka Mutant patří mezi malé, ale výrazné hráče na trhu s doplňky stravy. Pochází z amerického Tennessee a soustředí se na výrobu a prodej doplňků stravy pro kulturisty a další silové sportovce. Výrobky značky Mutant vynikají účinným složením, zaměřeným na maximalizaci výkonu a podporu rychlého růstu svalové hmoty.

 

Značka Mutant si získala pověst spolehlivého výrobce doplňků výživy, které pomáhají sportovcům dosáhnout svých cílů. Jejich produkty jako Mutant MassMutant Whey a Mutant BCAA jsou oblíbené mezi kulturisty a fitness nadšenci po celém světě. Díky pečlivému výběru surovin a kvalitnímu zpracování si Mutant zaslouží své místo na vrcholu trhu s doplňky výživy.

Vyrobeno v Kanadě

Cena

10281029
110281029
4447 3fe5c large
Dárek zdarma
1 028 Kč

PVL MUTANT WHEY 2270 G Všichni víme, že základem pro tvorbu svalů je dostatečný příjem bílkovin. Tvrdým, intenzivním, hardcore tréninkem vytvoříte pro své tělo "požadavek", aby...

2100/COO
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem