9 hodnocení

GymBeam L-carnitine

L-Karnitin - je jedním z nejúčinnějších spalovačů tuku, který kromě hubnutí podporuje i kardiovaskulární systém, výkonnost a regeneraci

Značka: GymBeam
409 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Hmotnost: 180 kapslí
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do: 22.5.2024
409 Kč

L-Karnitin - je jedním z nejúčinnějších spalovačů tuku, který kromě hubnutí podporuje i kardiovaskulární systém, výkonnost a regeneraci

L-Karnitin je přírodní látka, která má důležitou roli při odbourávání tuku a podporuje produkci energie v organismu - díky tomu se považuje za jeden z nejúčinnějších přírodních spalovačů tuků. Je to životně důležitá látka, nezbytná pro kyvadlový dopravní systém, který transportuje mastné kyseliny do buněčných mitochondrií, kde dochází k jejich spalování. Funguje na tom principu, že mastné kyseliny se během spalování tuku přeměňují na množství energie, kterou je možné využít při tréninku. L-karnitin není důležitý jen pro spalování tuku, ale i pro kardiovaskulární systém, výkonnost a regeneraci. Kromě toho zabraňuje také tvorbě kyseliny mléčné a zmírňuje únavu organismu.

 l-karnitin karnitin tabs

 

L - Karnitin vynalezli ruští vědci v roce 1950 a od té doby se považuje za jednu z nejefektivnějších metod pro podporu výdrže, spalování tuků a regenerace mezi tréninky. I z těchto důvodů se stal základním výživovým doplňků pro sportovce, atlety, kulturisty, ale i běžných lidí, kteří se snaží zbavit nechtěných kilogramů a dbají o své zdraví. I když je užívání tohoto doplňku stravy nejúčinnější hlavně během cvičení, není stimulant, a proto jej lze užívat i večer.

 

Co říkají na L-Karnitin studie?

Studie ukázaly, že kombinace L-Karnitinu, samozřejmě jen jako výživového doplnku - ne jako náhrada stravy, s jakoukoli fyzickou aktivitou, vede ke ztrátě nadbytečných kilogramů a úpravě hmotnosti. Výsledky testů poukázali na skutečnost, že L-Karnitin urychluje spalování tuků ze stravy, a snižuje také pocit hladu.

 

Pro koho je L-Karnitin určen?

Vzhledem k tomu, že L-Karnitin slouží jako aktivní podpora spalování tuků, je určen pro všechny lidi, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů. Vhodný je také pro sportovce na zvýšení energie a síly.

 

L-Karnitin a jeho výhody

  • obsahuje až 2000 mg L- karnitinu v jedné dávce
  • tabletová forma - jednoduchá aplikace produktu
  • je dobře vstřebatelný
  • efektivně spaluje tuk a produkuje energii
  • zvyšuje sportovní výkon
  • podporuje zdraví kardiovaskulárního systému
  • podporuje regeneraci a zmírňuje únavu organismu

 

Složení

L-karnitin tartrát, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý, karboxymetylcelulóza.


Dávkování

Doporučujeme užívat 2 tablety 1-2 krát denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

GymBeam L-karnitin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GymBeam

Dobrá energie pro každý sport

GymBeam s.r.o.
Rastislavova 93
040 01 Košice
Slovensko
IČO: 46 440 224

IČ DPH: SK2023380447