5 hodnocení

GymBeam Articular Drink 390g

Articular Drink - funkční komplex glukosaminu, chondroitinu, MSM, kolagenu a 7 vitamínů pro maximální péči o pohybový aparát

279 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Příchuť: Pomeranč
Vyprodáno
279 Kč
Příchuť: Malina
Vyprodáno
279 Kč

Articular Drink je komplexní kloubní výživa ve formě dobře rozpustného prášku s obsahem účinných látek pro péči o klouby, chrupavky, šlachy, vazy i kosti. Funkční základ produktu tvoří čtveřice ověřených látek v podobě glukosamin sulfátu, chondroitinu sulfátu, MSM (methylsulfonylmethan) a kolagenu. Ty se běžně nacházejí v našem těle a najdeme je tak zejména v kloubech, šlachách, vazech či úponech. Jejich příjmem tak poskytujeme tělu stavební materiál pro péči o tyto tělesné struktury. Jsou tak vhodné pro lidi, kteří pravidelně sportují nebo jinak nadměrně namáhají pohybový aparát. 

Glukosamin a chondroitin slouží jako stavební materiál pro tvorbu chrupavky a dalších strukturálních částí pohybového aparátu. MSMobsahuje síru, ta se účastní přirozené tvorby kolagenu, který v těle slouží jako hlavní pojivová bílkovina pro klouby, kosti i pokožku. V produktu však najdete také samotné hydrolyzované kolagenové peptidy, které jsou rozštěpené, díky čemuž se snadněji vstřebávají. 

 

Součástí tohoto produktu je také vitamín C, který přispívá k jeho normální tvorbě pro správnou funkci kostí, kloubů, chrupavek a krevních cév. Kromě toho podporuje správnou funkci imunity a přispívá ke snížení únavy i vyčerpání. Každý aktivní jedinec ocení také vitamín D3 (cholekalciferol), který se podílí na udržení normálního stavu kostí, optimální činnosti svalů a také přispívá ke správnému vstřebávání fosforu avápníku, což je nejhojněji se vyskytující minerální látka v kostní tkáni.

 

Výživa na klouby Articular Drink je dále obohacena o vitamíny B1, B2 a B6, které podporují normální energetický metabolismus. Při něm k dochází ke spotřebě a uvolňování energie pro pohyb a další tělesné děje, které souvisí s fyzickou aktivitou. Na míru pociťované energie má vliv také vitamín B6, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B9 neboli kyselina listová zase podporuje normální psychickou činnost, která je rovněž nedílnou součástí kvalitního sportovního výkonu. To vše završuje vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. 

 

Articular Drink je funkční doplněk stravy na klouby, který se díky promyšlenému složení hodí všem sportovcům, aktivním jedincům a dalším lidem, kteří chtějí pečovat o svůj pohybový aparát. Ocení ho také lidé s fyzicky náročným zaměstnáním. Má formu rozpustného prášku, ze kterého si po rozmíchání ve vodě připravíte funkční nápoj.

 

Articular Drink a jeho výhody

Articular Drink - funkční komplex glukosaminu, chondroitinu, MSM, kolagenu a 7 vitamínů pro maximální péči o pohybový aparát

 • komplexní kloubní výživa ve formě rozpustného prášku
 • obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, kolagen a 7 vitamínů
 • přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek 
 • podporuje normální tvorbu kolagenu
 • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
 • podporuje normální činnost nervové soustavy a psychiky
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • podporuje správnou funkci kostí a svalů
 • podílí se na normálním energetickém metabolismu
 • má vliv na správné vstřebávání vápníků a fosforu
 • vhodná pro maximální péči o pohybový aparát
 • ideální pro sportovce, kteří nadměrně zatěžují klouby
 • hodí se lidem, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání
 • po smíchání s vodou vytváří funkční nápoj s ovocnou příchutí

 

Složení

Příchuť pomeranč: Hydrolyzované kolagenové peptidy, maltodextrin, glukosamin sulfát 2KCl (měkkýši), MSM (methylsulfonylmethan), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aroma, chondroitin sulfát, barvivo (beta karoten), sladidlo (sukralóza), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (thiamin hydrochlorid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglu).

Příchuť malina: Hydrolyzované kolagenové peptidy, maltodextrin, glukosamin sulfát 2KCl (měkkýši), MSM (methylsulfonylmethan), vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aroma, chondroitin sulfát, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B1 (thiaminhydrochlorid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglu).

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (13 g) s 200–300 ml vody, použijte šejkr. Užívejte 1-2krát denně.

 

Nutriční hodnoty

Aktivní látka        ve 100 g        v jedné dávce (13 g) / RHP*

Hydrolyzované kolagenové peptidy Bodybalance        53,9 g        7 000 mg  / **

Glukosamin sulfát        6,16 g        800 mg / **

Chondroitin        1 155 mg        150 mg / **

MSM (methylsulfonylmethan)        6,16 g        800 mg / **

Vitamín C        3 850 mg        500 mg / 625 %

Vitamín B1        38,5 mg        5 mg / 454 %

Vitamín B2        23,1 mg        3 mg / 214 %

Vitamín B6        38,5mg        5 mg / 357 %

Vitamín B9        3 080 mcg        400 mcg / 200 %

Vitamín E        192,5 mg        25 mg / 208 %

Vitamín D3        231 mcg        30 mcg / 600 %

*  RHP – referenční hodnota příjmu průměrného dospělého (8 400kJ / 2 000 Kcal). ** RHP není stanovena.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.

 

Detail produktu:

Forma prášková
Bez plastových obalů ne
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ano
Vegetariánský ne
Veganský ne
Směs směs
Právní kategorie produktu doplněk stravy
Vyrobeno v

EU

Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: