Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1845 hodnocení
5
1808x
4
24x
3
7x
2
3x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

F Avatar autora František Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2021
Vše OK
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2021
JI Avatar autora Jaroslav Irovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2021
Vše proběhlo v pořádku - velký výběr produktů, dobrá cena, rychlé doručení.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2021
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2021
R Avatar autora Robert Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2021
Maximální spokojenost. Nakupuji opakovaně a vždy bez problémů ;-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2021
AF Avatar autora Antonín Fridrich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2021
T Avatar autora Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2021
Úplně super od rychlosti obchodu až po chuť produktů (borůvkový cheesecake)mohu pouze doporučit!!!!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2021
M Avatar autora Miroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2021
Spokojenost, rychlé dodání
J Avatar autora Jirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2021
Naprosto super, skvely vyber, dobra cena a velmi rychle dodani.
S Avatar autora Simona Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2021
Naprostá spokojenost, i dceri chuťově chutnala víc než klasické cukrem slazené pomazánky
T Avatar autora Táňa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2021
jsem spokojena
PC Avatar autora Petra Chromiková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.5.2021
Super rychlost dodání zboží, velká spokojenost s výrobky :)
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.5.2021
rychlost dodání zboží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.5.2021
Velká spokojenost s komunikací, rychlostí dodání.

Ovládací prvky výpisu

1847 položek celkem