Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1846 hodnocení
5
1809x
4
24x
3
7x
2
3x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PS Avatar autora Petr Skaličan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2019
Avatar autora Marek Šimka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2019
AS Avatar autora Adéla Semecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2019
Avatar autora František Šišák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2019
JM Avatar autora Jan Morava Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 16.11.2019
MP Avatar autora Martin Pagac Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2019
LS Avatar autora Lucie Szakošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2019
rychle dodání... maximální spokojenost
FN Avatar autora František Nepraš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2019
Super. Budu nakupovat i nadále. Ať se daří
RM Avatar autora Radovan Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2019
JK Avatar autora Jiří Kvaček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.11.2019
Super. Rychlé dodání, žádný problém.
Avatar autora Michal Šimánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.11.2019
AD Avatar autora Aleš Drastich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2019
JF Avatar autora Jan Fišar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2019
JS Avatar autora Jiří Skalický Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2019
HW Avatar autora Hana Weisfeitová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2019
KZ Avatar autora Kateřina Zaňátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2019
Dobrý protein. Očekávání splnil.
JC Avatar autora Jiří Celer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2019
Vše bez problémů..
PV Avatar autora Petr Vodvárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2019
JM Avatar autora Jitka McKenzie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2019
Spokojenost. Rychlé dodání zboží
EL Avatar autora Edita Longo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.10.2019
Maximálni spokojenost. Přehledný obchod, doprava rychlá.

Ovládací prvky výpisu

1848 položek celkem