3 hodnocení

MuscleTech Cell Tech

769 Kč
Kategorie: Kreatin
Hmotnost: 1360g, Příchuť: Ovocný punč
Vyprodáno
769 Kč

Cell-Tech je kreatinový produkt, který se specializuje na nabírání hmoty a zvyšování síly. Je výjimečný tím, že každá dávka obsahuje až 3,5 g kreatin monohydrátu a kreatin HCL, který se osvědčil již v mnoha testech. Dokonce jedinci, kteří ho ve vědeckém testu užívali, nabraly v průměru 1,5 kg svalové hmoty již za 7 dní. Kromě těchto složek, obsahuje také BCAA v poměru 2:1:1, aminokyseliny taurin a alanin. Jedna odměrka obsahuje i 100 mg kyseliny alfa-lipoové, která zlepšuje absorpci kreatinu a glukózy.

 

Tento vědecky vyvinutý hardcore kreatinový vzorec obsahuje základní složky, jejichž prospěšné účinky jsou podpořeny ve více než 30 výzkumných studiích provedených v průběhu několika desetiletí. Navíc byl kontrolován i z hlediska placebo efektu na 32 jedincích, rozdělených do čtyř skupin a zjistilo se, že jedinci, kteří konzumovali množství kreatinu a sacharidů během CELL-TECH nasycovavej fáze získali, v průměru 3,4 libry svalů a to jen v průběhu 7 dní.

Doporučené dávkování

Užijte 1 odměrku (49 g) Cell-Tech s 200 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

 

  • Pro lepší výsledky: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.
  • Pro dosažení nejlepších výsledků: Prvních 7 dní (nasycovací fáze): Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno, když se vzbudíte a 2 odměrky se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno na lačno a druhou dávku 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody v odpoledních hodinách.
  • Udržovací fáze: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

 

Složení

Glukózové polymery, dextróza MODCARBTM (pšeničné otruby, amarant, quinoa, pohanka, proso, chia semínka), kukuřice, cluster dextrin, přírodní a přírodně identická aroma, kyselina jablečná, difosforečnan vápenatý, křemičitan vápenatý, sůl, acesulfam K, sukralóza, FD&C červeň #40, FD&C modř #2

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodoty (Fruit Punch) 1 odměrka (49 g)
Energetická hodnota 756 kJ / 180 kcal
Sacharidy 38 g
 z toho cukry 15 g
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 125 mg
Vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid) 5,25 mg
Vitamín B12 (jako cyanokobalamin 0,2 mcg
Vápník 45 mg
Hořčík 32,5 mg
Sodík 35 mg
Draslík (jako difosforečnan draselný) 24,8 mg
Muscle Growth And Strength Matrix:  
Kreatin monohydrát 2,5 g
Kreatin HCl 2,5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:  
Taurin 1 g
L-Alanin 500 mg
BCAA Matrix:  
L-Leucin 500 mg
L-Valin 250 mg
L-Isoleucin 250 mg
Lipoic-Tech:  
Kyselina alfa lipoová 100 mg

 

Upozornění

Stejně jako u všech kreatinových produktů, udržujte dostatečný pitný režim během užívání. Nepoužívejte, pokud trpíte cukrovkou, nebo pokud máte sklony k hyperglykémii a hypoglykémii. Pokud se u Vás vyskytne kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce, přerušte užívání a poraďte se s lékařem. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, nebo kojící. Udržujte mimo dosah dětí.

Upozornění pro alergiky: Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohly být zpracovány mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: