1 hodnocení

BioTech USA AAKG 1000 100 tablet

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Skladem (>5 ks)
Značka: BioTech
269 Kč
Kategorie: Nepřehlédněte

L-arginin je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo. L-arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržení svalové hmoty. AAKG 1000 je předtréninková NO formule obsahující 1000 mg L-Arginine alfa ketoglutarátu v jedné tabletě! Vyzkoušejte 100% čistou krystalickou formu a podpořte svůj silový trénink.

Doporučené dávkování: Jako doplněk výživy užívejte 1-3 tablety L-Arginine 1000 denně. Pro zlepšení regenerace, nárůst svalové hmoty:užívejte 1-3 tablety Argininu po výkonu nebo večer před spaním. Pro větší napumpování a intenzitu tréninku: užívejte 1-3 tablety zhruba 30 minut před tréninkem. Na vyzkoušení tolerance organismu začněte užívat 1 tabletu denně.

Balení: 100 tablet

Dávka: 1-3 tablety 

Počet dávek v balení: 100-33

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení: L-arginin alfa ketoglutarát, sorbitol, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, kyselina stearová

Nutriční hodnoty

1 tableta

L-arginin Alpha Ketoglutarate

1000 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BioNTech SE
An der Goldgrube 12
55131 Mainz, Germany