Neohodnoceno

Greenfood Jódové tablety 120 tbl.

GreenFood Nutrition Iodine 120 kapslí

Jod - je „potravou“ štítné žlázy, která prostřednictvím hormonů reguluje spotřebu energie v našem těle, jód potřebujeme zejména pro normální metabolismus živin cukrů, tuků i bílkovin

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem (>5 ks)
Značka: GreenFood
269 Kč
Kategorie: Nepřehlédněte
GreenFood Nutrition Iodine 120 kapslí jódové tablety
Novinka Tip

Jodid draselný (KI) je chemická sloučenina obsahující jód a draslík. Jodid draselný je často používán jako zdroj jódu v doplňcích stravy. Jód přispívá k mnoha procesům a to zejména k normální tvorbě hormonů štítné žlázy, k normální činnosti štítné žlázy, k udržení normálního stavu pokožky a k normálnímu energetickému metabolismu. Jodid draselný se vyrábí reakcí jodu s hydroxidem draselným nebo draselným uhličitanem. Tato reakce vede ke vzniku jodidu draselného. Po reakci je výsledný roztok jodidu draselného čištěn a následně krystalizován, aby se získala čistá forma sloučeniny. Jodid draselný poskytuje stabilní a dobře vstřebatelný zdroj jódu.

Balení: 120 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 120 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1 kapsli denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah látek v denní dávce 1 kapsle RHP*
Jód 150 µg 100 %

*RHP referenční hodnota příjmu. **RHP není stanovena.

Složení: Plnidlo – rýžová mouka, Jód (Jodid draselný 76,14 % jódu + 23,46 % draslíku), rostlinná kapsle z hypromelózy, protispékavé látky – stearát hořečnatý, oxid křemičitý. 

Upozornění na obale: Doplněk stravy s jódem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti do 3 let. U dětí starších 3 let, kojících a těhotných žen je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a šarže uvedena na obalu. 

Celý výrobní proces je certifikován podle IFS Food. Proč jsme nahradili certifikaci ISO 22000:2018 za IFS Food?
IFS Food je celosvětově uznávaná certifikace bezpečnosti a kvality potravinových produktů určená pro audity kvality výrobních procesů a produktů. Jednotný mezinárodně uznávaný potravinový standard umožňuje zajistit celosvětově uznávanou konzistentní bezpečnost a nejvyšší možnou kvalitu potravin. Na tvorbě standardů IFS se podílely německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci.

O čem vypovídá IFS certifikace?

  • o vysoké kvalitě použitých surovin
  • o vysokém standardu skladování surovin
  • o maximální kvalitě celého procesu výroby
  • celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek

 

 

Parametry
Speciální Diety Vegan
Certifikáty surovin V-Label
Kategorie Jód
Celý výrobní proces je certifikován IFS Food O čem vypovídá IFS certifikace? O vysoké kvalitě použitých surovin, vysokém standardu skladování surovin a o maximální možné kvalitě celého procesu výroby. Celosvětově zvyšuje důvěryhodnost produktů a značek.
GMO Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Alergeny Neobsahuje obiloviny obsahující lepek, korýše a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, ryby, arašídy, sojové boby, mléko a výrobky z nich, skořápkové plody, celer, hořčici, sezamové semena, vlčí bob, měkkýše a výrobky z nich, oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg/kg nebo 10 mg/l.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

I zdravá výživa může mít skvělou chuť

Prvotřídní suroviny a přirozená chuť bez kompromisů. Vyrobeno v Česku.

 

GreenFood Nutrition s.r.o.
Na Zahradách 2A
690 02 Břeclav