3 hodnocení

AllNutrition Burn4All

Značka: AllNutrition
124 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Expirace: Zkrácená viz info
5d1799f2f593096bb01f28ea466e9e45Burn4All i34715 d1200x1200
Tip Expirace viz popis
Hmotnost: 100 tablet
Vyprodáno
124 Kč

 
BALENÍ: 100 KAPSLE, POČET PORCÍ: 33, POČET PORCÍ: 100 MG
PROČ BURN4ALL FAT REDUCTOR?
BURN4ALL je výživový doplněk určený pro všechny fyzicky aktivní osoby. Ovlivňuje úbytek tukové tkáně a pomáhá Vám získat Vaši vysněnou postavu. Bez ohledu na typ aktivity jakou vykonáváte je pro Vás Burn4All tím pravým. Vzorec našeho spalovače je založen na aktivních a testovaných látkách.

Spojení čtyř extraktů s kofeinem má silný termogenní účinek, snižuje pocit hladu a zlepšuje práci našeho metabolismu. Dodatečný obsah l-karnitinu ovlivňuje oxidaci mastných kyselin a jejich využití jako účinného zdroje energie.
  1. EFEKTIVNÍ SPALOVAČ TUKU
  2. SILNÁ TERMOGENICKÁ FORMULE
  3. DODÁVÁ ENERGII
  4. POTLAČUJE CHUŤ K JÍDLU
  5. OSVĚDČENÉ A FUNGUJÍCÍ INGREDIENCE
  6. IDEÁLNÍ PRO VŠECHNY
HLAVNÍ PŘEDNOSTI BURN4ALL FAT REDUCTOR


Extrakt z hořkého pomeranče

Známá rovněž jako synefrin, chemická látka nacházející se v citrusových plodech, běžně známá jako hořký pomeranč. Samotná sloučenina je zahrnuta do skupiny látek nazývaných alkaloidy. Stejně jako adrenalin nebo tyramin ovlivňuje nervový systém. Extrakt z hořkého pomeranče je často považován za nejúčinnější přísadu do spalovačů tuků, a je zároveň 100% bezpečný díky svému přirozenému původu.

Extrakt ze zeleného čaje

jehož hlavní složkou je epigalokatechin galát, zkráceně EGCG, což je flavonoid s antioxidačními vlastnostmi. Výzkumy ukazují, že má zelený čaj teoreticky nejmenší dopad na přímou ztrátu tělesné hmotnosti, ale je za prvé naprosto nejbezpečnější a za druhé má řadu výhod, kvůli kterým bychom jej měli používat opravdu všichni. Bez výjimky. Pravidelně dodávané polyfenoly, obsažené v zeleném čaji, snižují hladinu cholesterolu, posilují kosti, zlepšují trávicí procesy a mají silný antioxidační účinek, který snižuje hladinu „stresového hormonu“ kortizolu. Populární "zelený čaj" pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, zrychluje metabolismus, dodává energii a pomáhá bojovat proti žízni.

Kofein

Látka, o které už bylo napsáno prakticky všechno. Má energizující a stimulační účinek. Velmi rychle prochází hematoencefalickou bariérou a stává se naším spojencem v boji proti únavě a ospalosti, které k nám mohou během redukčního období přicházet častěji než obvykle. Burn4All obsahuje 200 mg kofeinu, což je optimální dávka, která nezpůsobuje podráždění a nadměrné „nakopnutí“.

Garcinia Cambogia

V Polsku známá jako malabarský tamarind, který se přirozeně vyskytuje v Indonésii, a jeho plodiny lze nalézt v jižní Asii i západní a střední Africe. Je známý již stovky let a velmi často používaný Indy, kteří mu připisují nadpřirozené vlastnosti, které léčí revmatismus, mají pozitivní vliv na trávicí a krevní systém. Na začátku 90. let byla Garcina Cambogia zkoumána z hlediska jejího vlivu na hubnutí. Existují studie, které ukazují až 50% zvýšení redukce tělesného tuku mezi skupinou s placebem a skupinou, která užívala 1 200 mg tamarindu denně. Tento výsledek vypadá velmi slibně.

Tyrosin

Podmíněně esenciální aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, hlavně jako součást bílkovin. Jedná se o jednu z 22 aminokyselin využívaných buňkami k syntéze bílkovin. L-tyrosin může být dodán konzumací různých potravin bohatých na bílkoviny a suplementací. Sportovci ochotně používají L-tyrosin před tréninkem, kombinujíc jej s kofeinem. Jeho pravidelné doplňování snižuje negativní účinky způsobené nedostatkem spánku, ovlivňuje kognitivní procesy a naši schopnost pamatovat si.

Kajenský Pepř

Přesněji řečeno, kapsaicin nemá žádný dietní obsah, jako jsou kalorie nebo další živiny. Nachází se ve všech částech papriky kromě semen, ačkoli nejvyšší koncentrace kapsaicinu je ve vnitřní stěně, kde se připojují semínka. Jedná se o osvědčenou pomoc při hubnutí. Je to proto, že se kapsaicin váže na vaniloidní receptor známý jako TRPV1, který je signalizován teplem a také přijímá signály, pokud jsou buňky v těle fyzicky spáleny nebo zraněny. Bylo prokázáno, že kapsaicinoidy způsobují zvýšenou produkci tepla a zvýšenou aktivaci sympatického nervového systému, což vede k uvolňování adrenalinu a noradrenalinu z nadledvin.

Extrakt z černého pepře

Také se nazývá Piperin, alkaloid nacházející se v zrnech černého pepře, který mu dodává charakteristickou, ostrou chuť. Piperin se nachází ve "skořápce" pepře a je stále oblíbenější. Používá se v mnoha spalovačích tuků nebo dokonce jako samotný přípravek, díky svým hubnoucím vlastnostem a urychlení termogeneze našeho těla (zvýšený výdej energie). Je zajímavé, že černý pepř blokuje tvorbu tukových buněk, má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje stárnutí buněk. Mezi velmi důležité vlastnosti piperinu patří zlepšení trávení a vstřebávání vitamínů naším organismem. Studie ukazují, že pouhých 15 mg této látky má pozitivní vliv na vstřebávání vitamínů B, resveratrolu nebo vitaminu A. Proč se vyplatí používat piperin, je-li složkou tak oblíbeného koření? Piperin tvoří pouze 5% všech pepřových zrn, takže je nemožné získat správnou dávku bez podráždění našeho zažívacího systému.

L-karnitin

Podílí se na transportu tukových složek - mastných kyselin do energetických center, kterými jsou mitochondrie. Chrom obsažený v přípravku přispívá k udržení správného metabolismu makroživin a správné hladiny glukózy v krvi. Pravidelná konzumace L-karnitinu nám umožňuje využívat tuk uložený v našem těle jako první a primární zdroj energie.

Chrom

Pikolinát chromitý je sloučenina sestávající z trojmocného chrómu a kyseliny pikolinové, která zajišťuje větší biologickou dostupnost než v základní formě. Má chelatační vlastnosti a protizánětlivý účinek. Je to jeden z prvků nezbytných pro život a správné fungování organismu. Chrom ovlivňuje metabolismus tuků a glukózy. Zažívání tohoto prvku Vám umožní efektivněji se zbavit zbytečného tuku a usnadní kontrolu hladiny cukru v krvi. Potlačuje chuť k jídlu, zadržuje tzv. hlad jako vlk. Má také vliv na zvětšení svalové hmoty a reguluje rovnováhu sacharidů v těle. Správná hladina chrómu v organismu pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu (LDL) a zvyšovat hladinu dobrého cholesterolu (HDL) v krvi.

KDY BURN4ALL?
3 KAPSLE DENNĚ. NEJLÉPE RÁNO NEBO PŘED TRÉNINKEM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SFD Spółka Akcyjna
ul. Głogowska 41
45-315 Opole

DIČ: 7543022222
IČ: 160360680
Okresní soud Opolí,
VIII. Hospodářské oddělení
Národního soudního rejstříku
KRS 0000373427