8 hodnocení

Nutrex Lipo 6 black

513 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Hmotnost: 120 tablet
Vyprodáno
513 Kč

V průběhu několika posledních let se mnoho produktů určených ke spalování tuků objevilo a zase zmizelo, o všech se tvrdilo, že jsou EXTRÉMNĚ účinné.

 

Kategorie tzv. extrémních směsí už tedy nikoho příliš nezaujme, Nutrex ovšem pozvedl spalování tuků na zcela novou úroveň. Za hranice dokonalosti, daleko za maximální účinnost, zcela mimo jakoukoliv zkušenost, kterou jste kdy s odbouráváním tuků měli. Přinášíme vám LIPO-6 Black.

 

LIPO-6 Black je nejsilnější a nejbrutálnější spalovač tuků, jaký kdy tato planeta spatřila.

 

V podzemních laboratořích jsme pro vás připravili tu nejzvrácenější směs tuky spalujících látek, jakou si vůbec dokážete představit. Tento produkt, který nezná slitování, operuje v místech, kam se dosud žádný jiný spalovač tuků nedostal.

 

Nemyslete si, že LIPO-6 Black je nějaký výmysl. Jestli váš současný spalovač tuků stagnuje a vy hledáte něco, co vám pomůže zaktivizovat tukové rezervy, pak jste tím správným kandidátem na LIPO-6 Black. LIPO-6 Black je jedním z tuky spalujících suplementů, které vám umožní dostat se ještě o krok dál, obsahuje přesně ten typ ingrediencí, které jsou při odbourávání tuků schopny posunout vás až za hranice všech možností.

  • Výrazně navyšuje tělesnou teplotu (termogeneze), čímž usnadňuje rozpouštění tukových rezerv.
  • Ve formě rychle vstřebatelných tekutých kapslí pro maximální účinnost.
 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

  • vzhledem k extrémní síle LIPO 6 Black musí být dodržovány veškeré pokyny na štítku balení.
  • první 2 dny 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne, nejpozději však 6 hod. před spánkem
  • další dny berte 1 - 2 kapsle ráno a 1 - 2 kapsle odpoledne,nejpozději 6 hod. před spánkem
  • pro maximální výkon a nejlepší výsledky by neměl být brán LIPO-6 black s jídlem,užívejte nejméně 30 minut před jídlem.
  • LIPO-6 Black by měl být brán v cyklu. Maximální délka cyklu je 8 týdnů, po kterých následuje 4-týdenní přestávka.

Balení: 120 kapslí

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (3 kaps)
Green Tea Extract 250 mg
Theobroma Cacao (seed) 208,5 mg
Caffeine Anhydrous 200 mg
Camello Kutcha (TeaCrine) 50 mg
Citrus Aurantium (fruit) 40 mg
Coleus Forskohlii (root) 25 mg
Piper Nigrum (fruit) 5 mg

 

Ostatní složky

Glycerin, voda, hypromelóza, titan, barvivo (Allura Red (E129)), barvivo (Brilliant Blue FCF (E133)), barvivo (Sunset Yellow (E110)).

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. LIPO-6 Black není určen pro osoby mladší 21 let. Neužívejte během těhotenství nebo kojení. Nikdy nepřekročte maximální doporučené dávkování. Nepoužívejte Synephrine, kofein z jiných zdrojů, včetně kávy, čaje, sody a dalších doplňků stravy nebo léky. Tento výrobek obsahuje kofein. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud užíváte léky, včetně inhibitorů MAO, antidepresiva, aspirin, drogy nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, nebo jiné. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud máte nemocné srdce, játra, ledviny nebo onemocnění štítné žlázy, duševní poruchy, potíže při močení, diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční arytmie, časté bolesti hlavy, zvětšení prostaty nebo cukrovku. Mimo dosah dětí.

 

Výrobce: Nutrex Research, Inc., Oviedo, FL32765 Oviedo, United States 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: