Neohodnoceno

GreenFood Nutrition TribuMaca + Piperine 90 kapslí

TribuMaca vyhledávají muži i ženy orientovaní na:
- Energii
- Tělový a svalový tonus
- Normální činnost nervové soustavy
- Pohlavní orgány / hormonální aktivitu
- Přirozenou obranyschopnost - imunitní systém
- Normální funkci močové soustavy a reprodukčního systému

Značka: GreenFood
249 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
TribuMaca + pe
Tip Zpátky do formy
Hmotnost: 90 tablet
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do: 29.4.2024
249 Kč

Kořen Macy peruánské se užívá již tisíce let. Během staletí si tato malá, ale přesto velmi významná bylina našla místo v různých kulturách a zemích. Maca roste v jihoamerických horách ve výšce 3000 až 4000 metrů nad mořem, kde jsou velice drsné a nepříznivé podmínky. V těchto výjimečných podmínkách nerostou takřka žádné rostliny, dalo by se říci, že Maca je z tohoto pohledu vyjímečná. Možná i díky tomu má své skvělé vlastnosti. Už staří Inkové jej používali pro zlepšení své kondice i jako přírodní afrodiziakum s okamžitými a dlouhotrvajícími účinky, a to jak u mužů, tak u žen. Ženy ocení Macu zejména při příznacích menopauzy. Maca je oblíbená u mužů i žen trpících hormonální nerovnováhou. Používáme žlutou macu, která má krémovou barvu a v Peru je nejoblíbenějším druhem.
Kotvičník zemní neboli Tribulus Terrestris je pro své účinky jednou z nejvíce oblíbených bylin, jejíchž schopností využívaly a využívají národy na celém světě. Kotvičník je rozšířen v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Pochází pravděpodobně z písečných mořských pobřeží Číny a Japonska. Je dobře znám v Indii, Číně a na Srí Lance. Již dlouhá staletí se používá právě v indické (ajurvédské) a čínské tradiční medicíně. Obsahuje velké množství bioaktivních rostlinných látek, jako jsou flavonoidy, flavonolové glykosidy, steroidní saponiny a alkaloidy, které jsou zodpovědné za širokospektrální využití výtažku z plodů Tribulus terrestris. Kotvičník také obsahuje vysokou hladinu rostlinných fytosterolů. Jejich nejvyšší koncentrace se nachází v plodech a kořenech rostliny.
GreenFood Nutrition Tribulus 90% je extrakt z plodů rostliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) s vysokým 90% obsahem saponinů.

TribuMaca vyhledávají muži i ženy orientovaní na:
- Energii
- Tělový a svalový tonus
- Normální činnost nervové soustavy
- Pohlavní orgány / hormonální aktivitu
- Přirozenou obranyschopnost - imunitní systém
- Normální funkci močové soustavy a reprodukčního systému

 

Balení: 90 kapslí
Předpokládaná doba užívání 1 balení: 30 dní
Doporučená denní dávka: užijte 1x denně 3 kapsle. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Obsah látek v denní dávce

3 kapsle

Tribulus Terrestris (90% saponins)

1350mg

Maca extrakt

300mg

Extrakt z Černého pepře

3mg

Složení: Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris 90%)rostlinná tobolka z hypromelozy, Maca extrakt, Extrakt z Černého pepře (90%).

Upozornění na obale: 
Doplněk stravy – kapsle s rostlinnými extrakty. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.
GMO:
Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace:
Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

I zdravá výživa může mít skvělou chuť

Prvotřídní suroviny a přirozená chuť bez kompromisů. Vyrobeno v Česku.

 

GreenFood Nutrition s.r.o.
Na Zahradách 2A
690 02 Břeclav