2 hodnocení

GymBeam AlphaMale TestoBooster

GymBeam AlphaMale TestoBooster je testosteronový booster se silným účinkem, který má vliv na udržení optimální hladiny testosteronu v krvi. Zdravá hladina testosteronu je velmi důležitá pro zdraví muže, protože se podílí na mnoha klíčových procesech v organismu. Ovlivňuje velikost a sílu svalů, ale také plodnost a mužské pohlavní orgány.

Značka: GymBeam
379 Kč
aplhpamale
Novinka
Hmotnost: 120 tablet
Vyprodáno
379 Kč

AlphaMale TestoBooster - silná směs na podporu testosteronu, která se postará o jeho optimální hladinu v krvi

AlphaMale TestoBooster je silná směs pečlivě vybraných látek na podporu steroidního hormonu testosteronu, která se postará o udržení jeho optimální hladiny v krvi. Pro mužské zdraví je testosteron velmi důležitý, protože se podílí na množství tělesných procesů. Je považován za klíčový zejména pro správné fungování organismu a celkový vývoj chlapců na muže. Kromě toho je však známý také vlivem na velikost či sílu svalů a kostí.

 

Navíc se podílí také na správné funkci libida a plodnosti a celkově na optimálním fungování mužských pohlavních orgánů. Zdravá hladina testosteronu je tak důležitá nejen pro růst svalů, ale také pro celkové sexuální zdraví mužů.

 

Tato efektivní směs obsahuje kyselinu D-asparagovou, která hraje roli v procesu syntézy testosteronu. Mezi další látky patří například beta ekdysteron, ve sportovním světě vyhledávaný zejména jako přírodní náhrada anabolických steroidů. Dále je zde extrakt ze semen pískavice řecké. Ta je stále častěji zkoumána pro svůj slibný potenciál v otázce zvýšení testosteronu a v dalších oblastech, které s ním souvisí. Obsahuje totiž steroidní saponiny a podílí se tak na komplexnosti celé směsi. Ve složení najdete i sibiřský ženšen, který patří mezi adaptogeny. Jedná se o látky, které mohou pomoci vypořádat se se stresem.

 

Testosteronový booster AlphaMale TestoBooster je také obohacen o pečlivě vybrané vitamíny a minerály. Patří mezi ně například hořčík, jehož dostatečné množství v organismu oceníte během fyzicky náročných dní. Přispívá totiž ke snížení vyčerpání a únavy či ke správné látkové přeměně, důležité pro tvorbu energie. Z fitness hlediska je jeho přítomnost v našem organismu nepostradatelná. Je to proto, že ovlivňuje správné fungování svalů a spolu s přítomným zinkem i zdraví kostí a optimální syntézu bílkovin, důležitých pro růst svalové hmoty. Samotný zinek navíc přispívá také ke správné reprodukční funkci, imunitě a k udržení hladiny testosteronu v krvi.

 

AlphaMale TestoBooster kromě toho obsahuje i vitamín B3, který má pozitivní vliv na psychické zdraví. Nechybí ani vitamín B6, který přispívá k normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu. Zároveň se podílí na optimální tvorbě červených krvinek, fungování imunitního systému či regulaci hormonální činnosti. Navíc má vitamín B6 podíl i na správném fungování nervového systému či psychiky.

 

Ve složení můžete najít i bylinu Alfalfa či aminokyselinu orintin, která je součástí ornitinového cyklu, podílejícího se na přirozené detoxikaci organismu. Celkovou komplexnost a funkčnost složení dotváří i wild yam, BioPerine® či vitamín K1.

 

AlphaMale TestoBooster je tak opravdu velmi silná směs na podporu testosteronu, obohacená o další efektivní a účinné látky. Jeho užívání ocení ti, kteří se snaží o maximální podporu rozvoje síly a svalové hmoty.

 

Pokud máte chuť vyzkoušet AlphaMale také v práškové formě s mírně odlišným, ale stejně efektivním složením, koupíte ho zde.

 

 

AlphaMale TestoBooster a jeho výhody

  • silná směs pečlivě vybraných látek na podporu testosteronu
  • udržuje optimální hladinu testosteronu v krvi
  • má vliv na zdraví kostí
  • podílí se na správné funkci plodnosti
  • je obohacen o různé pečlivě vybrané extrakty, vitamíny a minerály
  • obsahuje beta ekdysteron, známý jako přírodní náhrada steroidů 
  • podílí se na správném fungování svalů
  • přispívá ke snížení vyčerpání a únavy
  • přispívá k regulaci hormonální činnosti
  • má pozitivní vliv na psychické zdraví a imunitní systém 

 

Složení

Extrakt z parchy saflorovité (Rhaponticum carthamoides) (90% beta ekdysteron), kyselina D-asparagová, extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graceum) (50% fenusidy), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (1,2% eleutherosidy), extrakt z hlíz smldince křídlatého (Dioscorea alata), 5-methyl-7-methoxyisoflavon, vitamin B5 (kyselina D-pantothenová), L-ornithin, protispékavé činidlo (stearan hořečnatý), oxid hořečnatý, extrakt z listů tolice vojtěšky 5:1 (Medicago sativa), bisglycinát zinečnatý, vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), BioPerine®, vitamin K1 (fylochinon), želatinová kapsle.

 

Dávkování

Užívejte 2 kapsle ráno a 2 kapsle večer spolu s jídlem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (4 kapsle)
Extrakt z parchy saflorovité (Rhaponticum carthamoides) 664 mg
- Beta-ekdysteron 600 mg
Kyselina D-asparagová 600 mg
Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graceum)
400 mg
- Fenusidy 200 mg
Extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
- Eleutherosidy 2,4 mg
Extrakt z hlíz smldince chlupatého (Dioscorea alata) 200 mg
5-methyl-7-methoxyisoflavon 200 mg
Vitamin B5 200 mg
L-ornithin 80 mg
Hořčík 60 mg
Extrakt z listů tolice vojtěšky (Medicago sativa) 60 mg
Vitamin B3 20 mg
Zinek 14 mg
Vitamin B6 4 mg
BioPerine® 1 mg
Vitamin K1 200 μg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

 

Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GymBeam

Dobrá energie pro každý sport

GymBeam s.r.o.
Rastislavova 93
040 01 Košice
Slovensko
IČO: 46 440 224

IČ DPH: SK2023380447