18 hodnocení

Nutrex Anabol Hardcore

Aktivujte s Anabol Hardcore skutečný anabolismus pro větší, silnější a tvrdší svaly. Hluboký anabolický účinek, který pomáhá spouštět syntézu svalových bílkovin. Svaly s extra tvrdostí, které chcete mít!

598 Kč
Hmotnost: 60 tablet
Vyprodáno
598 Kč

Aktivujte s Anabol Hardcore skutečný anabolismus pro větší, silnější a tvrdší svaly. Hluboký anabolický účinek, který pomáhá spouštět syntézu svalových bílkovin.

Složení 1 kapsle
Anabol Hardcore anabolický aktivátor 150,2mg
Dicyklopentanón
6-Keto-Disogenín Acetát
6-Keto-Disogenín Propionát
6-Keto-Disogenín Cypionate
6-Keto-Disogenín dekanoát
Hecogenín Acetát


Složení ostatní složky:
 Glycerin, rostlinná celulóza, čištěná voda, oxid křemičitý, oxid titaničitý.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte nějaké léky, před užitím se poraďte s lékařem.

 

SLOŽENÍ

 • Glycerin, rostlinná celulóza, čištěná voda, oxid křemičitý, oxid titaničitý.

INFORMACE

 • Doplněk stravy.
 • Vhodné zejména pro sportovce.
 • Není náhradou pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Ukládejte mimo dosah dětí!
 • Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C.
 • Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
 • Chraňte před mrazem.
 • Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.
 • Pokud máte nějaké zdravotní potíže nebo užíváte nějaké léky, před užitím se poraďte s lékařem.

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí - doplněk stravy

Balení: 60 kapslí.

Výrobce: NUTREX RESEARCH, INC. - 579 South Econ Circle, Oviedo, FL 32765 (nutrex.com).

Dovozce: REVA – SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 779 00 Olomouc. 

Minimální trvanlivost: datum uveden na spodní části obalu.

Dávka: 1 kapsle. Počet dávek v balení: 60.

Nutriční hodnoty ve 100g: energetická hodnota nižší než 50kJ (12 kcal) ve 100g. 

Složení v 1 kapslí: Anabol Hardcore anabolický aktivátor 150,2mg, - dicyklopentanon, 6-keto-diosgenin acetát, 6-keto-diosgenin propionát, 6-keto-diosgenin cypionát, 6-keto-diosgenin dekanoát, hecogenin acetát.

Ostatní složky: glycerin (zahušťovadlo, zvlhčující látka), rostlinná celulóza (emulgátor - disperzní činidlo, zahušťovadlo, protispékavá látka), čištěná voda, oxid křemičitý (látka protispékavá), oxid titaničitý (barvivo)

Doporučené dávkování: užívejte 2x denně 1 kapsli, užívejte nejlépe 1 kapsli ráno a další 1 kapsli po tréninku, užívejte v cyklu o délce 12 týdnu a pak následuje minimálně 2 týdenní pauza. 

Alergenní varování: obsahuje mléko a sóju. Tento výrobek byl vyroben v závodě, který může zpracovávat suroviny, které obsahují mléko, vejce, sóju, ryby, korýše, ořechy, sezam, arašídy a výrobky z pšenice. 

Upozornění: doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku a řiďte se informacemi na obalu! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunci! Není určen pro děti! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců! Může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: